Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze
Header image

Izolacja natryskowa pianą PUR – oferta

Afbeelding medewerker
Rozmowa z doradcą

Pluimers – Specjaliści
w izolacjach od ponad 25 lat

Efektywna izolacja pozwala na oszczędności energii w budynku nawet do 80%. Szukasz efektywnej metody izolacji? Dobrze trafiłeś/aś !  Zwrot inwestycji w zależności od budynku i zastosowanej technologii to okres nawet od 3 do 5 lat. Oprócz niższych rachunków za energię, w skutecznie ocieplonym budynku panuje zdecydowanie wyższy komfort mieszkania i użytkowania.

Mamy możliwie największe doświadczenie w izolacji dachów i posadzek oraz ścian. Ociepliliśmy już ponad 1.000.000 mln m2 powierzchni budynków!!!

Ty też możesz skorzystać z naszej oferty. Powierz wykonanie ocieplenia doświadczonym specjalistom, a skuteczne ocieplenie posłuży ci wiele lat!

Izolacja pianą PUR – dlaczego warto?

Szukasz skutecznego sposobu na ocieplenie domu? Chcesz oszczędzić na kosztach ogrzewania i zapewnić sobie maksymalny komfort użytkowania budynku? Rozwiązań jest sporo, ale nie każde przynosi tak wiele korzyści, jak izolacja natryskowa pianą PUR. Dlaczego warto ją wybrać?

Przede wszystkim piana PUR to niesłychana wręcz szybkość aplikacji. Wyspecjalizowana ekipa fachowców nakłada ją metodą natryskową. Materiał izolacyjny zwiększa swoją objętość nawet kilkudziesięciokrotnie i błyskawicznie się utwardza. To oznacza, że możesz zaoszczędzić sporo czasu i nie czekają Cię żmudne prace związane z instalacją materiału izolacyjnego na elewacji lub poddaszu.

Kolejną zaletą jest uniwersalność – izolacja natryskowa pianą PUR jest wykorzystywana do izolacji dachów w domach mieszkalnych, ale nie tylko. Idealnie sprawdza się także w obiektach przemysłowych, inwentarskich i w wielu innych. Jest polecana szczególnie do pomieszczeń o nietypowych kształtach – jej właściwości sprawiają, że może wniknąć w każdą szczelinę, co jest niemożliwe do uzyskania w przypadku styropianu czy tradycyjnej wełny mineralnej.

Przede wszystkim jednak piana PUR to doskonałe parametry izolacyjne, a co za tym idzie – oszczędności. Decydując się na izolację natryskową pianą PUR, możesz sporo zyskać. Mowa nie tylko o kwestiach finansowych, które odczujesz już niedługo po instalacji, ale także o wyższym komforcie termicznym i akustycznym.

Jeśli zatem szukasz skutecznej izolacji, piana PUR będzie zdecydowanie trafionym wyborem. Poznaj naszą ofertę, by dowiedzieć się więcej.

Izolacja natryskowa piana pur - zalety:

Icon euro

1. Redukcja kosztów użytkowania budynku

Icon Duurzaam 2

2. Oszczędność energii

Icon Duurzaam

3. Redukcja zanieczyszczeń CO2

Rozmowa z doradcą

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

BEZPŁATNE DORADZTWO, OBMIARY I WYCENA

Nasi partnerzy