Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze

Ocieplenia obiektów przemysłowych  mają różnorodny charakter w zależności od możliwości aplikacji danego materiału jak i oczekiwań inwestycyjnych. Aby osiągnąć pożądany efekt dobieramy odpowiednią metodę izolacji. Jednym z najczęstszych sposobów izolacji czy ocieplenia budynków przemysłowych jest natrysk piany poliuretanowej PUR. System idealnie nadający się do skomplikowanych połaci dachowych o różnorodnej strukturze. W większości przypadków można przeprowadzić izolację natryskową bezpośrednio na istniejącą połać dachu od zewnątrz. Zazwyczaj jest to papa lub beton.

obiekty-przemyslowe Obiekty przemysłowe

Tak wykonaną warstwę izolacji o odpowiedniej grubości ostatecznie przykrywa się specjalnym zabezpieczeniem polimocznikowym chroniącym pianę przed promieniami UV jak i mechanicznie np. grad.

Idealnym rozwiązaniem na izolację posadzki w obiektach przemysłowych jest aplikacja Piany poliuretanowej PUR, która ma odpowiednią wytrzymałość na ściskanie i rozciąganie. Monolityczna warstwa ocieplenia pianką PUR obiektów przemysłowych pozwoli na skuteczne obniżenie kosztów energii i zapewni wysoki komfort pracy.

Nasi partnerzy