Blisko
Izolacje Pluimers

Cena piany pur zależna jest przede wszystkim od rodzaju pianki i jej gęstości/m3. Na rynku istnieje duża różnorodność pian pur i ich cen. Nasza firma stosuje Piany zamkniętokomórkowe o gęstości pow. 40 i 60 kg/m3, oraz piankę otwartokomórkową o gęstości ok. 10 kg/m3. Na rynku istnieją piany zamkniętokomórkowe o gęstości 20 czy 25, 30 kg/m3 oraz pianki otwartokomórkowe różnych gęstości np. 6kg/m3. Cena pianki poliuretanowej pur zależy zatem między innymi jaką pianę wybierzemy.

Piana pur i jej cena zależy nie tylko od gęstości piany ale od grubości jaka ma być wykonana na inwestycji oraz od ilości m2 izolacji powierzchni izolowanej. Zatem reasumując ostatecznie cena piana pur zależy od kliku bardzo ważnych czynników – składowych. Ponieważ aplikacja odbywa się za pomocą drogiego sprzętu oraz wymaga odpowiednich umiejętności aplikatorów cena będzie wypadkową tych składowych czynników. Cena piany pur w przypadku naszej firmy nie jest zależna od miejsca w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy a cena piana pur zostanie bezpłatnie wyceniona przez naszych doradców.

Rozmowa z doradcą

Dane

Dane Adresowe

Dane Kontaktowe

Uwagi

Wypełnij obowiązkowe pole