Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze
Header image

Przechowalnie i komory

Afbeelding medewerker
Rozmowa z doradcą

Izolacja komory chłodniczej

Ocieplenie przechowalni owoców i warzyw wykonujemy pianą pur zamknięto-komórkową o bardzo wysokiej gęstości powyżej 40 kg/m3, oraz bdb. wytrzymałości na ściskanie. Izolacja komory chłodniczej pianą pur to idealne rozwiązanie, które zabezpiecza przed przemarzaniem i tworzy szczelną gazoszczelną powłokę. Izolacja komory odbywa się najczęściej całościowo tj.: ociepla się strop, ściany i posadzkę.

Ocieplenie Przechowalni na owoce i warzywa

W rolnictwie czy sadownictwie coraz istotniejszym staje się posiadanie przechowalni. Kontrolowana atmosfera w komorach oraz sortownia to już niemal standard który obowiązuje w nowoczesnym gospodarstwie.

Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach nowoczesne rolnictwo bez przechowalnictwa. Nasza firma od ponad 25 lat specjalizuje się w izolacji chłodni. Mamy tysiące zrealizowanych obiektów na terenie całego kraju. Izolacja komory na warzywa i owoce i dobrania odpowiedniej grubości izolacji różni się w zależności od rodzaj budynku i dokładnego przeznaczenia. Ocieplenie przechowalni pianą pur to doskonały wybór!

Jedno jest pewne na izolacji w takich obiektach nie da się zaoszczędzić. Przy ciągle rosnących cenach energii porządna izolacja wręcz się opłaca.

Możemy śmiało z doświadczenia powiedzieć iż chłodnie w których nasza firma wykonywała izolację ponad 20 lat temu nadal funkcjonują i mają się doskonale !

Zalety pianki pur zamkniętokomórkowej w izolacji przechowalni
– najlepsza możliwa szczelność komory
– gazoszczelność powyżej 3 cm grubości
– trwałość
– łatwa w naprawie
– wytrzymała na ściskanie ok. 200 kPa
– tworzy monolit
– pozwala na oszczędności energii
– brak rozszczelnień (oszczędność czasu i stresu z tym zjawiskiem związanych)

Przez już ponad 25 lat nasza firma zrealizowała tysiące inwestycji w przechowalniach starając się aby jakość wykonania była zawsze na najwyższym poziomie. Powracający do nas przez wszystkie lata klienci są najważniejszą i najlepszą rekomendacją.

Dziękujemy naszym klientom !
Na naszej stronie pragniemy podziękować naszym wszystkim klientom za dotychczasową współpracę i życzyć im samych sukcesów polecając się na przyszłość w zakresie izolacji

Rozmowa z doradcą

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

BEZPŁATNE DORADZTWO, OBMIARY I WYCENA

Nasi partnerzy