Sluiten
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze

Stadiony sportowe czy areny piłkarskie lub inne obiekty sportowe muszą spełniac coraz to nowe wyzwania i oczekiwania fanów. Już nie wystarczy tylko trybuna i pole do gry. Dzisiaj z budową takich obiektów wiąże się cała infrastruktura m.in., sklepy, puby, bary, restauracje, miejsca różnego przeznaczenia gdzie ważnym jest aby w sposób idealny oddzielic i akustycznie i termicznie wrzawę z trybun. Nasze izolacje nadaja się do tego idealnie i mamy wiele obiektów, gdzie takie rozwiązania mają miejsce.

Izolacje Pluimers i system Typu Spray
Największą zaletą w systemie izolacyjnym natryskowym jest iż pod trybunami możemy perfekcyjnie wykonać taką izolację metodą bez spoinową bez jakichkolwiek łączeń do każdego rodzaju płaszczyzny. Po za tym ten typ izolacji jest super szybki i nie zakłóci harmonogramu budowlanego.

Nasze przykładowe realizaje:
Stadion: FC Twente, ADO Den Haag, NAC Breda, AZ Alkmaar i Sparta Rotterdam. Dodatkowo te stadiony spełniają bardzo wysokie normy, dzięki czemu złuzycie energii jest stosunkowo mniejsze niż przy braku takiej izolacji, a co za tym idzie są bardziej przyjazne środowisku.

Nasi partnerzy