Blisko
Izolacje Pluimers

Ocieplenie poddasza użytkowego w domu mieszkalnym to jedno z głównych zastosowań natrysku pianą poliuretanową w budownictwie mieszkaniowym. Bardzo dobre parametry izolacyjne (λd = 0,026 W/m.K) piana pur zamkniętokomórkowa powodują, że ocieplenie poddasza użytkowego jest ekonomicznie uzasadnione. Również izolacja piana pur otwartokomórkowa (λd = 0,037 W/m.K) to szybkie w realizacji i wygodne rozwiązanie dla inwestora. Ze względu na bardzo znaczny procent w ogólnym bilansie strat energii w budynku ocieplenie poddasza użytkowego powinno być wykonane z zastosowaniem materiałów izolacyjnych i dostosowanie odpowiedniej grubości izolacji. Raz a dobrze wykonana izolacja i ocieplenie poddasza uzytkowego będzie nas służyć na długie lata.

Natrysk pianą poliuretanową sprawia, że ocieplenie poddasza użytkowego zapewnia nie tylko doskonałą izolację termiczną, ale jednocześnie wiatro izolację i usztywnienie połaci dachowych (w przypadku piany o strukturze zamkniętych komórek). Sprawna, dobrze wyszkolona ekipa natryskowa wyposażona w specjalistyczny sprzęt i agregat prądotwórczy sprawia, że ocieplenie poddasza użytkowego w przeciętnej wielkości budynku jednorodzinnym trwa zaledwie 1 dzień!

Ocieplenie poddasza piana pur to jedno z rozwiązań które pozwoli na wysoki komfort użytkowania oraz brak mostków termicznych.

Nasi partnerzy