Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze

Jeśli w domu u Państwa jest chłodno a Państwa termostat nastawiony jest na wysoką temperaturę, wówczas macie Państwo duże problemy z ucieczkami ciepła lub przemarzaniem. Izolacja ścian szczelinowych wspomoże klimat w Państwa domu, który jest bardzo ważny – zwłaszcza jego stała temperatura. Dlatego oprócz dobrego systemu ogrzewania domu równie ważna jest dobra izolacja ścian szczelinowych. To izolacja ścian szczelinowych w zdecydowanej większości pozwala utrzymać temperaturę wewnątrz pomieszczenia jednocześnie nie dopuszczając przenikania zimna z zewnątrz. Dobra izolacja ścian szczelinowych profesjonalnymi materiałami pozwoli na oszczędności które zwrócą się nawet w 5 lat oraz zwiększą komfort mieszkania w domu.

Podwójna ściana z pustą szczeliną w środku oddziela Państwa pokoje od powietrza z zewnątrz. Dlatego ważnym jest aby szczelina została w odpowiedni sposób zaizolowana, wówczas zapobiegnie to stratom ciepła. W świecie nowo wznoszonych budynków ta pusta szczelina od razu wypełniana jest materiałem izolacyjnym. Najlepiej aby w starszych budynkach izolacja ścian szczelinowych zbiegła się w czasie z renowacją elewacji.

Izolacja wełną mineralną Knauf Supafil Cavity Wall
Firma Izolacje Pluimers wyspecjalizowała się w izolacjach wdmuchiwania granulatu wełny mineralnej Knauf Supafil. Oprócz wysokiej izolacyjności cieplnej granulat wełny mineralnej Knauf Supafil posiada również inną bardzo ważną cechą tj bez spoinowość. Te właściwości są wręcz najlepsze z możliwych rozwiązań przy izolacji pustych szczelin międzyrurowych Jednak granulat wełny mineralnej Knauf Supafil to tylko jedne z elementów. Równie ważnym jest specjalistyczne wykonanie docieplenia przez pracowników jak i odpowiedni sprzęt. Nasi pracownicy posiadają specjalistyczne uprawnienia do tego typu prac.

Nasi partnerzy