Blisko
Izolacje Pluimers

Od prawie 25 lat w Polsce firma Izolacje Pluimers wykonuje różnego rodzaju docieplenia budynków w sektorze rolniczym i sadowniczym. Pracujemy na pianie o bardzo wysokiej gęstości ponad 40 kg/m3 co pozwala na bardzo stabilne parametry i trwałość przez wiele lat!

Zaizolowaliśmy ponad ca. 1.000.000 m2 budynków na przestrzeni 25 lat. Nasze izolacje znajdują zastosowanie w:
– izolacja piana pur stropu, izolacja ścian, izolacja posadzki w komorach / chłodniach
– izolacja piana pur w przechowalniach owoców i warzyw istniejących jak i nowo budowanych
– izolacja piana pur w sortowniach warzyw i owoców
– izolacja piana pur w pakowniach warzyw i owoców
– izoalcja piana pur magazynu na owoce czy warzywa
– izolacja piana pur stropu czy ścian chlewni
– izolacja piana pur stropu czy ścian obora
– izolacja piana pur stropu czy scian kurnik

Wykonujemy izolacje przechowalni owoców i warzyw oraz izolacje budynków inwentarskich oraz magazynów.

Izolacja pianą pur przechowalni owoców i warzyw. Izolacja pianą pur komory.
Od początku naszej działalności wykonujemy izolacje różnych obiektów sadowniczych i rolniczych. Mamy bardzo duże doświadczenie w izolacji przechowalni czy komory chłodniczej na owoce. Przede wszystkim wykonujemy izolację piana pur komora na jabłka , gruszki, wiśnie czy śliwki. Reazalizujemy również docieplenia pianą pur komory pod kontrolę. W sektorze sadowniczym docieplamy mroźnie czy komory szybkiego chłodzenia. Izolacja komory piana pur jest przede wszystkim ważna w aspekcie szczelności a nawet gazoszczelności. Piana pur posiada wiele zalet dla izolacji komory i jej długiej wieloletniej eksploatacji. Piana pur posiada gazoszczelność już od 3 cm grubości. Jednak aby nie wystąpił proces przemarzania i efektywnego przechowywania grubość izolacji ścian chłodni czy komory oraz izolacja dachu chłodni powinna być indywidualnie dobierana w zależności od obiektu. Piankowanie komory z reguły zabiera około 2 dni w zależności do jej pojemności. Piankowanie komory zaczyna się od stropu, dalej piankowane są ściany komory i na końcu piankuje się posadzkę. Aby komora zachowała swoją szczelność piankowanie komory powinno nastąpić po założeniu ramy do drzwi.

Izolacje Pluimers oferują bezpłatną wyceną izolacji przechowalni na terenie całego kraju. Mamy tysiące realizacji obiektów przechowalniczych zaizolowanych pianą pur przez 25 lat oraz bardzo doświadczonych z długoletnim stażem wykonawców. Piana pur sprawdza się idealnie w obiektach typu przechowalnia czy mroźnia. Nasze realizacje można spotkać praktycznie w każdym zakątku Polski. Wykonujemy izolację przechowalni piana pur poprzedzoną bezpłatnym doradztwem i doświadczeniem. Do izolacji komory używamy sztywnej piany pur o bardzo wysokiej gęstości powyżej 40 kg/m3 co pozwala na bardzo skuteczne i długie użytkowanie. Wykonujemy izolacje piana pur dla indywidualnych sadowników jak i dla dużych firm i grup producenckich w całej Polsce. Piankowanie przechowalni to szybka i efektywna izolacja która pozwoli również na duże oszczędności zużycia prądu podczas pracy agregatu. Doradztwo i wycena izolacji przechowalni na terenie Polski gratis!

Izolacja pianą pur budynku inwentarskiego. Izolacja pianą pur kurnika, obory, chlewni czy np. Indycznika
Od wielu lat Pluimers działa w sektorze izolacji budynków inwentarskich. Izolacja pianą pur kurnika czy docieplenie piana pur chlewni lub obory pozwala na stworzenie zwierzętom optymalnych warunków do funkcjonowania. Zwierzęta jak ludzie potrzebują przyjaznego otoczenia. Izolacja piana pur pozwala na dobrą izolację zarówno w zimie jak i w lecie. Piana Pur chroni w lecie przed nadmiernym przegrzaniem budynku inwentarskiego a w zimie chroni przed zimnem a wręcz przemarzaniem. Oprócz doskonałych parametrów termicznych piana pur natryśnięta bezpośrednio na blachę eliminuje efekt skraplania. Izolacja natryskowa piana pur w kurniku, chlewni czy oborze czy innym budynku inwentarskim to doskonałe rozwiązanie na długie lata.

Do wyceny izolacji pianą pur kurnika, obory czy chlewni podchodzimy indywidualnie. Izolacja natryskowa piana pur kurnika sprawdza się doskonale w każdych warunkach pogodowych. Grubość izolacji piana pur kurnika dobieramy po oględzinach na miejscu inwestycji. Doradztwo i wycena izolacji kurnika , obory, czy izolacja chlewni w całej Polsce Gratis.

Zadbaj już dziś o lepsze warunki rozwoju w budynku inwentarskim i zapytaj o izolację natryskową z piany pur!