Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze

Izolacja przechowalni owoców i warzyw to jedno z najważniejszych obiektów które izolujemy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Mamy tysiące zadowolonych klientów sadowników, którzy wykonali u nas ponad 1.000.000 m2 powierzchni budynków.

UWAGA! Izolujemy 1 rodzajem sztywnej piany PUR o wysokiej gęstości, którą stosujemy nie tylko na posadzkach w komorach chłodniczych lecz na ścianach i innych elementach konstrukcji budynków.

• Izolacja komory chłodniczej
• Izolacja komory gazoszczelnej
• Izolacja komory pod kontrolę
• Izolacja przechowalni
• Izolacja sortowni owoców i warzyw
• Izolacja przeciw skropleniowa
• Izolacja doszczelniająca na płytę warstową
• Renowacja komory chłodniczej

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz profesjonalnemu sprzętowi nasze izolacje służą długie lata bez potrzeby renowacji! Nasza firma wykonywała i wykonuje usługi zarówno dla indywidualnych sadowników jak i dużych firm przetwórstwa rolniczego!

Izolacja pianą pur przechowalni owoców i warzyw. Izolacja pianą pur komory.
Od początku naszej działalności wykonujemy izolacje różnych obiektów sadowniczych i rolniczych. Mamy bardzo duże doświadczenie w izolacji przechowalni czy komory chłodniczej na owoce. Przede wszystkim wykonujemy izolację piana pur komora na jabłka , gruszki, wiśnie czy śliwki. Reazalizujemy również docieplenia pianą pur komory pod kontrolę. W sektorze sadowniczym docieplamy mroźnie czy komory szybkiego chłodzenia. Izolacja komory piana pur jest przede wszystkim ważna w aspekcie szczelności a nawet gazoszczelności. Piana pur posiada wiele zalet dla izolacji komory i jej długiej wieloletniej eksploatacji. Piana pur posiada gazoszczelność już od 3 cm grubości. Jednak aby nie wystąpił proces przemarzania i efektywnego przechowywania grubość izolacji ścian chłodni czy komory oraz izolacja dachu chłodni powinna być indywidualnie dobierana w zależności od obiektu. Piankowanie komory z reguły zabiera około 2 dni w zależności do jej pojemności. Piankowanie komory zaczyna się od stropu, dalej piankowane są ściany komory i na końcu piankuje się posadzkę. Aby komora zachowała swoją szczelność piankowanie komory powinno nastąpić po założeniu ramy do drzwi.

Izolacje Pluimers oferują bezpłatną wyceną izolacji przechowalni na terenie całego kraju. Mamy tysiące realizacji obiektów przechowalniczych zaizolowanych pianą pur przez 25 lat oraz bardzo doświadczonych z długoletnim stażem wykonawców. Piana pur sprawdza się idealnie w obiektach typu przechowalnia czy mroźnia. Nasze realizacje można spotkać praktycznie w każdym zakątku Polski. Wykonujemy izolację przechowalni piana pur poprzedzoną bezpłatnym doradztwem i doświadczeniem. Do izolacji komory używamy sztywnej piany pur o bardzo wysokiej gęstości powyżej 40 kg/m3 co pozwala na bardzo skuteczne i długie użytkowanie. Wykonujemy izolacje piana pur dla indywidualnych sadowników jak i dla dużych firm i grup producenckich w całej Polsce. Piankowanie przechowalni to szybka i efektywna izolacja która pozwoli również na duże oszczędności zużycia prądu podczas pracy agregatu. Doradztwo i wycena izolacji przechowalni na terenie Polski gratis!

Nasi partnerzy