Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze

Izolacja posadzek między innymi w przechowalniach czy magazynach a przede wszystkim w komorach chłodniczych to bardzo ważna inwestycja na lata. Firma Pluimers od ponad 25 lat w Polsce wykonuje natryski piany poliuretanowej na posadzki.

Ten sposób wykonania izolacji termicznej polega na monolitycznej, bezspoinowej warstwie, która ma odpowiednią wytrzymałość na obciążenia. Dodatkowo nasze izolacje spełniają wymogi gazoszczelności co jest istotne dla obiektów jak przechowalnie owoców i warzyw.

Gazoszczelność uzyskuje się już przy warstwie 3 cm. Izolacja posadzki wykonywana jest w sposób szybki i efektywny co pozwala na zaoszczędzenie czasu na kolejne etapy budowy. Jesteśmy w stanie dziennie wykonać nawet 1000m2 izolacji posadzki!

Coraz częstsze ma zastosowanie jako izolacja posadzki piana pur. Idealne bezspoinowe docieplenie posadzki polega na natrysku piany pur zamkniętokomórkowej na tzw. beton – chudziak. Grubość izolacji jest zależna od indywidualnego projektu budynku. Posiadamy specjalne urządzenie do wyrównywania piany pur na posadzce. Możemy wykonać dowolną grubość izolacji. To bardzo wytrzymała i skuteczna bezmostkowa izolacja. Ciepło przy skutecznej izolacji posadzki ogrzewa pomieszczenie bez zbędnych strat.

Nasi partnerzy