Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze
Header image

Obiekty inwentarskie

Afbeelding medewerker
Rozmowa z doradcą

Ocieplenie budynku inwentarskiego

Ocieplenie budynku inwentarskiego wykonujemy sztywną pianą pur zamknięto-komórkową o wysokiej gęstości powyżej 40 kg/m3, oraz bdb. wytrzymałości na ściskanie. Izolacja kurnika, obory czy indycznika to idealne rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie odpowiednich warunków chodowli zwierząt. Izolacja kurnika czy innego budynku inwentarskiego wykonuje się całościowo tj.: strop i ściany.

Izolacja kurnika

Obiekty inwentarskie. Przy hodowli zwierząt coraz istotniejszym staje się posiadanie dobrze zaizolowanego budynku inwentarskiego. Odpowiednie warunki hodowli zwierząt i odpowiednia atmosfera to już niemal standard który obowiązuje w nowoczesnym gospodarstwie.

Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach nowoczesną hodowlę bez odpowiedniego budynku. Izolacja kurnika i dobranie odpowiedniej grubości izolacji różni się w zależności od rodzaj budynku i dokładnego przeznaczenia. Ocieplenie budynku inwentarskiego pianą pur to doskonały wybór!

Jedno jest pewne na izolacji w takich obiektach nie da się zaoszczędzić. Przy ciągle rosnących cenach energii to się po prostu nie opłaca! Obiekty inwentarskie

Możemy śmiało z doświadczenia powiedzieć iż obiekty inwentarskie, w których nasza firma wykonywała izolację ponad 20 lat temu nadal funkcjonują i mają się doskonale !

Zalety pianki pur zamkniętokomórkowej w izolacji budynków inwentarskich
– szczelność izolacji
– trwałość
– wytrzymała na ściskanie ok. 200 kPa
– tworzy monolit
– pozwala na oszczędności energii
– brak rozszczelnień (oszczędność czasu i stresu z tym zjawiskiem związanych)
– nie rosi się

Od ponad 25 lat nasza firma zrealizowała setki inwestycji w obiektach inwentarskich, starając się aby jakość wykonania była zawsze na najwyższym poziomie. Powracający do nas przez wszystkie lata klienci są najważniejszą i najlepszą rekomendacją. Obiekty inwentarskie

Dziękujemy naszym klientom !

Na naszej stronie pragniemy podziękować naszym wszystkim klientom za dotychczasową współpracę i życzyć im samych sukcesów polecając się na przyszłość w zakresie izolacji!

Rozmowa z doradcą

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

BEZPŁATNE DORADZTWO, OBMIARY I WYCENA

Nasi partnerzy