O nas

 

Pluimers Isolatie to holenderska firma, która od prawie 50 lat specjalizuje się w izolacjach termicznych. Jako firma rodzinna, zaczęła swoją działalność w 1975 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, stosując innowacyjne technologie i metody w dziedzinie izolacji. Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój, Pluimers Isolatie stała się europejskim liderem w swojej branży.

 

Praca

 

W tym miejscu będziemy publikować oferty pracy w naszym zespole. Jeśli jesteś zainteresowany przyszłą współpracą lub masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Wyślij nam swoje CV lub list motywacyjny, a my z pewnością rozważymy Twoją kandydaturę, gdy pojawią się odpowiednie możliwości.

 

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Monter izolacji termicznych ( Piana PUR / Wełna w granulacie)
Pomocnik montera izolacji termicznych
Handlowca / Przedstawiciela handlowego (praca w terenie / kosztorysy / obmiary )

Rozwój i ekspansja

 

Firma zaczęła swoją ekspansję poza granicami Holandii w 1988 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Niemczech, a w 1992 roku poszerzyła swoją obecność na rynki Francji, Belgii i Szwajcarii. W 1999 roku Belgia i Niemcy uzyskały własne oddziały firmy, co świadczy o dynamicznym rozwoju jak i znaczeniu tych regionów. Obecnie przedstawicielstwa firmy można znaleźć w 13 państwach Europy.

 

Polski Oddział – Izolacje Pluimers

 

Polski oddział firmy, Izolacje Pluimers, został założony w 1994 roku. Firma działa na terenie całej Polski, oferując izolacje pianą PUR oraz granulatami wełny. Polski oddział kontynuuje filozofię firmy, koncentrując się na dostarczaniu wysokiej jakości usług izolacyjnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasze usługi i technologie

 

Izolacje Pluimers oferuje szeroką gamę usług izolacyjnych, w tym ocieplenie ścian, podłóg, dachów, a także izolacje specjalistyczne oraz przemysłowe. Firma stosuje nowoczesne technologie, w tym izolację za pomocą pereł polistyrenowych czy pianek PUR, które charakteryzują się wysoką efektywnością izolacyjną i dużą trwałością.

 

Zaangażowanie w Ochronę Środowiska

 

Pluimers Isolatie od samego początku swojej działalności stawia na ekologię i zrównoważony rozwój. Dzięki swoim działaniom w zakresie izolacji termicznych, firma przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 oraz do oszczędności energetycznych swoich klientów. Nasi specjaliści regularnie współpracują z organizacjami branżowymi oraz uczestniczą w programach promujących zrównoważony rozwój.

Nasze wartości i misja

 

Misją Pluimers Isolatie jest dostarczanie produktów, które nie tylko poprawiają komfort życia, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Firma kładzie nacisk na ciągłe doskonalenie swoich usług, co przekłada się na zadowolenie klientów oraz wyższą jakość oferowanych rozwiązań.

 

 

 

 

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo