Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze
Header image

Ocieplenie domu szkieletowego

Afbeelding medewerker
Rozmowa z doradcą

Domy szkieletowe
energooszczędne

W Polsce buduje się coraz więcej domów o zabudowie szkieletowej. Nasza firma wykonuje w takich budynkach ocieplenie piana pur czy granulatem wełny Supafil®. Budynki szkieletowe powinny być w odpowiedni sposób zaizolowane i tworzyć szczelną i monolityczną konstrukcję. Odpowiednie ocieplenie domu szkieletowego bardzo dobrze nadaje energooszczędny charakter budynku.

Izolacja pianą pur budynków szkieletowych

Ocieplenie domu szkieletowego bardzo często wykorzystuje metodę natryskową piną pur.

Przede wszystkim w budynkach szkieletowych wykonujemy :

– Ocieplenie ścian
– Ocieplenie stropu
– Ocieplenie dachu / poddasza

W zależności od projektu ocieplenie domu szkieletowego wykonuje się zarówno pianą otwarto komórkową o współczynniku starzeniowym 0,037 ( 25-50 cm) lub pianą zamknięto-komórkową o współczynniku 0,023. (15-25 cm )

Takie współczynniki posiadają piany Plixxent, które stosujemy.

W zależności od typu i przeznaczenia budynku, ściany domu czy budynku szkieletowego będą posiadać odpowiednią grubość izolacji. Ocieplenie domu szkieletowego pianą pur tworzy szczelną i ciągłą izolację. Im lepsze ocieplenie domu szkieletowego tym większe oszczędności będą związane z jego późniejszą eksploatacją.

Ocieplenie stropu domu szkieletowego lub ścian możemy wykonać również za pomocą granulatu wełny Suapfil® firmy Knauf Insulation. Specjalistyczny granulat pozwoli na izolację bezspoinową przy pomocy specjalistycznego sprzętu zarówno do nasypu jak i wtłoczenia materiału pomiędzy przestrzenie konstrukcji szkieletowej.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidulanymi jak i firmami budowlanymi czy developerskimi.

Wykonujemy to co potrafimy najlepiej. Jeśli są Państwo zainteresowani ociepleniem budynku szkieletowego wówczas prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie, e-mail lub telefon. Wszystkie dane firmy znajdują się w zakładce kontakt.

Rozmowa z doradcą

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

BEZPŁATNE DORADZTWO, OBMIARY I WYCENA

Nasi partnerzy