Pluimers – specjaliści w izolacjach od ponad 30 lat

 

Jednym z największych kosztów utrzymania budynku jest jego ogrzewanie. Efektywne ocieplenie pozwala na oszczędność energii nawet do 80%. Zwrot inwestycji w zależności od rodzaju budynku i zastosowanej metody ocieplenia domu to okres nawet 3-5 lat. Oprócz niższych rachunków za energię, w skutecznie ocieplonym budynku panuje zdecydowanie wyższy komfort mieszkania i użytkowania, zarówno zimą jak i latem.

 

Jak ocieplić dom?

 

To pytanie, na które mamy wiele odpowiedzi. W naszej ofercie znajduje się zarówno natrysk spienionego poliuretanu – powszechnie znanego jako piana PUR jak również ocieplanie wełną w postaci granulatu. Niezależnie od wybranej metody, wybierając nasze usługi zyskujesz gwarancję profesjonalnego i efektywnego ocieplenia swojego domu.

Poniższa grafika pokazuje miejsca, w których można zastosować nasze rozwiązania:

Lijst
  • Ocieplenie ścian
  • Ocieplenie posadzki
  • Ocieplenie poddasza
  • Termomodernizacja
  • Dotacje na izolację

Wybierz odpowiednią metodę ocieplenia

Bespaar tot
800 m³

Izolacja ścian

Zaoszczędź do 800 m³* na kosztach energii dzięki izolacji ścian szczelinowych ✓ Zwiększ komfort życia ✓ Szybki czas zwrotu inwestycji

Meer informatie →
Bespaar tot
260 m³

Izolacja podłogi

Oszczędź do 260 m³* na kosztach energii dzięki izolacji podłogowej ✓ Szybki czas zwrotu inwestycji ✓ Zwiększony komfort życia ✓ Ciepłe stopy

Meer informatie →
Bespaar tot
800 m³

Ocieplenie dachu

Oszczędź do 800 m³* na kosztach energii dzięki izolacji dachu ✓ Zwiększony komfort życia ✓ Szybki czas zwrotu inwestycji

Meer informatie →
Bespaar tot
500 m³

Szkło izolacyjne

Zaoszczędź do 500 m3* na kosztach energii dzięki szkłu izolacyjnemu ✓ szkłu HR++ ✓ Zwykle instalowane w ciągu 1 dnia

Meer informatie →
Bespaar tot

Impregnacja

Impregnacja ścian? Na elewację nakładamy warstwę ochronną. Warstwa zapewnia ochronę przed
✓ Wilgoć ✓ Brud

Meer informatie →

Nie martw się ! My ocieplimy twój budynek !

  • Twój obiekt ocieplony w ciągu 1 dnia ?*
  • My działamy ty odpoczywasz !
  • Wszystko pod jednym dachem !

* źródło Milieu Centraal
* zależne od wielkości obiektu i systemu

1
Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapytaj poprzez stronę o bezpłatne doradztwo wypełniając formularz. Każdy budynek jest inny, a więc ocieplamy na “miarę”. Dlatego tak ważna jest najpierw rozmowa z doradcą. Możesz też zawsze zadzwonić na podany numer w zakładce kontakt

2
Zaplanujemy wizytę na inwestycji

Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem i zapyta o niezobowiązującą rozmowę wraz z pomiarami na inwestycji.

3
Nasz specjalista / doradca przyjedzie w dogodnym terminie

Doradca przyjeżdża do Państwa na inwestycję aby sprawdzić czy Państwa obiekt uda się ocieplić, zaproponuje odpowiedni materiał, dokona odpowiednich pomiarów i przedstawi ofertę.

4
Państwa obiekt zostanie ocieplony

Po zaakceptowaniu oferty, przyjedzie wykwalifikowana ekipa monterów aby ocieplić Państwa obiekt. Od teraz możecie cieszyć się z oszczędności energii i otrzymacie 10 lat pisemnej gwrancji na usługę !

5
Pomoc w uzyskaniu dotacji

Po wykonaniu prac wypełniamy z Państwem protokół który posłuży do otrzymania dotacji z programu czyste powietrze. Zapytaj nas również o premię termomodernizacyjną!

Koszt ocieplenia domu

 

Zastanawiasz się, ile kosztuje m2 ocieplenia domu w 2024 roku? Wiemy doskonale, że cena to ważny aspekt dla każdego inwestora. Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. By móc podać koszt ocieplenia Twojego domu musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak rodzaj zastosowanego materiału, jego grubość czy typ konstrukcji budynku. Każdy budynek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Umów się na bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela aby poznać koszt ocieplenia swojego domu. Dzięki idnywidualnej wycenie, która zawierać będzie materiał oraz robociznę, poznasz zalety ocieplenia pianą PUR i będziesz mógł porównać koszty naszych usług z cenami ocieplenia styropianem lub wełną mineralną.

 

Ciekawi Cię, ile kosztuje ocieplenie domu 100m2, 200m2 a może 300m2? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę już dziś!

 

Ocieplenie domu – kalkulator

 

Poniżej udostępniamy kalkulator efektywności izolacyjnej najpopularniejszych materiałów budowlanych, dzięki któremu można oszacować grubość potrzebnej izolacji a co za tym idzie również jej koszt.

 

Twoje ocieplenie – nasza pasja. Zapewniamy, że współpraca z Pluimers to gwarancja satysfakcji i pewność, że Twoje ocieplenie domu zostanie wykonane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc na każdym etapie realizacji Twojego projektu.

Sprawdź czy możesz otrzymać dotację na ocieplenie !

Masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej oraz z programu czyste powietrze. Sprawdź poniżej możliwości.

Więcej informacji o dotacjach

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo