Program czyste powietrze – szczegółowe informacje

Szczegółowe informacje dotyczące programu „Czyste powietrze” oraz warunki dopłat znajdziecie państwo na stronach Ministerstwa Klimatu i Środowiska lub klikając link poniżej.

https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/

Ulga termomodernizacyjna

Więcej szczegółowych informacji mogą Państwo dowiedzieć się ze strony ministerstwa :

https://www.podatki.gov.pl/pit/ulgi-odliczenia-i-zwolnienia/ulga-termomodernizacyjna/

Jeśli nie wiesz jak skorzystać z powyższych ulg skontaktuj się z nami. Prowadzimy bezpłatne doradztwo! Dla ułatwienia można również wysłać do nas zapytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Izolacje Pluimers – Komfort i niskie rachunki
Zyskaj na odpowiednim ociepleniu budynku!

Firma Izolacje Pluimers z Kutna jest partnerem w osiągnięciu zrównoważonego zużycia energii twojego budynku. Dzięki odpowiedniemu ociepleniu, budujemy komfort użytkowania oraz oszczędności związane z kosztami energii. Działamy w Polsce w specjalności ociepleń pianą pur i granulatów wełny nieprzerwanie od 1994 r! Wykonujemy profesjonalnie to co potrafimy najlepiej i ciągle się rozwijamy. Mamy tysiące zadowolonych kontrahentów . Możesz do nich dołączyć! Powierz ocieplenie budynku w dobre ręce.

Ciągły rozwój i nowe technologie

Ciągle się rozwijamy , szukamy nowych wyzwań, zastosowań, rozwiązań, po to aby dostarczać możliwie najlepsze rozwiązania dla naszych kontrahentów. Bierzemy czynny udział w opracowywaniu nowych materiałów dociepleniowych i ich ulepszanie. Poddajemy się ścisłej kontroli choćby takim instytucjom europejskim jak SKG-IKOB. Jeśli chcesz ocieplić budynek zrób to raz a dobrze !!! W firmie Pluimers poczujesz różnicę !

Hypernowoczesny park maszynowy – z myślą o twoim budynku !

Ponieważ produkty którymi ocieplamy budynki są aplikowane na miejscu inwestycji, używamy do tego specjalnego, najnowocześniejszego sprzętu oraz unikalnych rozwiązań aby zapewnić jak najwyższą jakość usług. Używamy do pracy własnych agregatów prądotwórczych o wysokich mocach aby zapewnić iż materiał którym ocieplamy ma odpowiednie parametry. Wszystkim steruje profesjonalny system który ma pieczę nad prawidłowym przebiegiem aplikacji ocieplenia.

Nasza firma jest bardzo kompaktowa i elastyczna co do wymagań naszych inwestorów. Wykonujemy ocieplenia inwestycyjne zarówno małych obiektów jak i tych z najwyższej półki. (np. Stadion piłkarski w Płocku 2022, Zbiornik na wodę 10.000m3 w Stężycy 2004 i 2018, Fabryki Chipsów 1996, 1998, 2002, Browary w Sierpcu, Statki w Rotterdamie, Chiasso galeria w Szwajcarii i wiele innych. )

Historia firmy Pluimers

Historia firmy Pluimers w skrócie

Założenie firmy Pluimers. Rozwój w dziedzinie izolacji termicznej oraz usług wymiany stolarki okiennej.

1975

Początek działaności Pluimers na rynki niemieckim.

1988

Poszerzenie zakresu działalności na kraje jak Belgia, Szwajcaria, Polska i Węgry.

1992

W 1994 r w Polsce utworzenie siedziby w Kolbudy a następnie przeniesienie firmy do KUTNA. Następuje nieprzerwanie wieloletni rozwój firmy Izolacje Pluimers z Kutna.

1994

W Belgii i Niemczech zostają utworzone siedziby.

1999

Założyciel firmy Jan odchodzi na emeryturę a firmą  zarządza jego córka Jenny.

2004

Pluimers otrzymuje tytuł PAN Europa Aplikator od producenta wełny Supafil Knauf Insulation

2015

Pluimers izoluje 150-tysięczny dom za pomocą Knauf SUPAFIL.

2016

Pluimers zaczyna wykonywać izolacje termiczne nowych budynków wełną Knauf Supafil Cavity XL.

2018

Stowarzyszenie „Własny dom” wybiera na partnera firmę Pluimers.

2019

Wyprzedzamy prawo europejskie  (od 2023 ) i wprowadzamy jako Pluimers przyjazne środowisku czynnik HFO – do systemu izolacji natryskowych poliuretanem.

2020

Dział projektów naszej firmy zostaje wzmocniony przez technicznych doradców z Knauf Supafil Cavity XL. Inwowacyjny system ocieplenia murów szczelinowych dla nowo powstających budynków.

2021

Pluimers otrzymuje aprobaty na stosowanie systemu piana + specjalne zabezpieczenie w celu uzyskania odpowiedniej klasy ogniowej.

2022
EKSTRA KOMFORT

Dzięki doskonałej izolacji odczujesz prawdziwy komfort mieszkania. W zimie zatrzymasz w domu ciepło, a w lecie przyjemny klimat

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Czy wiesz że dzięki odpowiedniej izolacji oszczędzisz nawet do 70%* kosztów energii!

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Izolacje Pluimers od 1994r. w Polsce dzięki wykonanym izolacjom termicznym budynków przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo