Specjaliści w ociepleniu – budynki użyteczności publicznej

Firma Izolacje Pluimers specjalizuje się również w ociepleniach budynków użyteczności publicznej. Mamy 30 lat doświadczenia w Polsce i ponad 50 lat w Europie w ociepleniu tego rodzaju budynków.

 

Między innymi ocieplaliśmy szpitale, biurowce, muzea, baseny czy centra handlowe.

 

Od stadionu piłkarskiego do muzeum: wszędzie tam gdzie ludzie odwiedzają różnorodne budynki i w nich przebywają oszczędzanie energii staje się bardzo ważnym aspektem efektywnego funkcjonowania budynku. Odpowiednie ocieplenie budynku użyteczności zbiorowej musi spełniać najwyższe standardy gdzie ludzie będą czuć się komfortowo.

Optymalne ocieplenie – budynki użyteczności publicznej

Poprzez optymalne ocieplenie budynku użyteczności publicznej wzrasta komfort użytkowania a koszty energii maleją. Naszą izolację termiczną mogą Państwo spotkać w wielu budynkach zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Izolacja termiczna to produkt który jest zazwyczaj schowany za innymi przegrodami budynku w związku z tym nie można go zobaczyć czy dotknąć. Jako odwiedzający przeróżne budynki czy to muzeum czy stadion czy kościół a nawet dom u znajomych nie zastanawiamy się nad tym w jaki sposób budynek daje pożądany efekt komfortu użytkowania. Jednak pomimo, że nasza izolacja termiczna jest zazwyczaj niewidoczna to jest bardzo ważnym elementem budynku.

 

Budynki użyteczności publicznej – Ocieplenie pianą pur wraz z zabezpieczeniem w klasie B-S1-D0 i B-S2-D0 i Granulatami Wełny Knauf® Insulation Supafil w klasie A1.

 

Firma Izolacje Pluimers posiada rozwiązanie, które spełnia bardziej rygorystyczne normy klasy ogniowej w budynkach użyteczności publicznej gdzie przebywa wiele osób jednocześnie.

Poprawa jakości powietrza dzięki odpowiedniej izolacji

Jakość powietrza odgrywa bardzo ważną rolę w budynku. Wentylacja czy rekuperacja działają tylko optymalnie wtedy kiedy ocieplenie jest szczelne czyli takie, które pozbawione jest łączeń czyli potencjalnych mostków cieplnych.

Techniki ocieplenia – budynki użyteczności publicznej

 

Ocieplenie budynku użyteczności publicznej jest bardzo istotne gdyż takie budynki posiadają duże kubatury oraz pracuje w nich zazwyczaj dużo osób. Ocieplenie takiego budynku powinno być wykonane w sposób możliwie najmniej inwazyjny tak aby uniknąć przestojów w funkcjonowaniu takiego budynku.

Jakiego typu ocieplenie budynku będzie najefektywniejsze?

 

Do najbardziej efektywnego ocieplenia budynków zalicza się przede wszystkim takie, które jest pozbawione mostków termicznych. To oznacza, że taka izolacja nie ma łączeń. Firma Izolacje Pluimers z Kutna od 1994 r. zajmuje się tylko wykonaniem ocieplenia w technologii bez mostkowej.

 

Używamy tylko profesjonalnych materiałów takich jak:

 

– piana pur zamkniętokomórkowa Plixxent® Plixxopol Sf640100
– piana pur otwartokomórkowa Plixxent® Plixxopol SF640090
– granulat wełny Knauf® Insulation Supafil Loft
– granulat wełny Knauf® Insulation Supafil Cavity Wall
– granulat wełny Knauf® Insulation Timberframe

 

Dzięki ciągłości izolacji termicznej straty ciepła są minimalne a efektywność największa.
Doradztwo i wycena w całej Polsce gratis!

Więcej usług firmy Pluimers Insulation

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo