Ocieplenie komór chłodniczych na owoce

– chłodnia zwykła
– chłodnia pod KA
– chłodnia szybkiego chłodzenia
– gazoszczelna
– szczelna / bez mostków termicznych
– sortownia
– przechowalnia

 

Idealnie ocieplona komora chłodnicza to taka, która jest przede wszystkim szczelna. Piana PUR zamkniętokomórkowa o wysokiej gęstości powyżej 40 kg/m3 jest idealnym rozwiązaniem na lata.

 

Wykonujemy ocieplenia przechowalni na owoce m.in. na: jabłka, gruszki, wiśnie, truskawki, śliwki, maliny i inne.

Ocieplenie magazynów na warzywa

– chłodnia zwykła
– chłodnia pod KA
– hala łukowa
– hala blaszana

Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami warzyw w Polsce i Europie

Mamy wiele zrealizowanych obiektów, które od wielu lat spełniają swoje zadanie. Dzięki profesjonalnemu wykonywaniu usług oraz rzetelnością naszych monterów podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Ocieplenie mroźni

– komory o niskiej temperaturze przechowywania
– komory szybkiego mrożenia

Wykonanie ocieplenia mroźni wymaga dużo grubszej izolacji niż w przypadku chłodni.

Ocieplenie budynku inwentarskiego

– kurniki
– indyczniki
– chlewnie
– obory
– odchowalnie typu „brojler”

Obiekty hodowli zwierząt muszą spełniać najwyższe normy i warunki. Dzięki odpowiedniemu ociepleniu budynku inwentarskiego sprawimy iż hodowla będzie odbywać się w najlepszych możliwie warunkach. Ocieplenie spowoduje również znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na energię i obniży koszty utrzymania obiektu.

Firma Izolacje Pluimers z Kutna od 1994 r. nieprzerwanie przez ponad 30 lat doradza,
i wykonuje profesjonalne ocieplenia w sektorze rolniczym. Zapotrzebowanie na izolację pianą pur w tym sektorze było i jest bardzo pożądane. Wraz z rozwojem rolnictwa w Polsce zmieniają się potrzeby jak i wymagania techniczne budynków rolniczych.

Ocieplenie pianą pur w sektorze rolniczym – gwarancja jakości i trwałości

Wykonaliśmy izolację tysięcy obiektów rolniczych i spełniamy najwyższe standardy jakościowe i trwałościowe potwierdzone zadowoleniem naszych kontrahentów. Odpowiadamy w skuteczny sposób na rozwój i zmiany zachodzące w sektorze rolniczym, proponując najnowsze technologie oparte na sprawdzonych od lat materiałach / komponentach.
Używamy piany pur zamknięto-komórkowej Plixxent® Sf640100 która posiada odpowiednią gęstość pow. 40 kg/m3 m oraz doskonałe parametry termiczne λs= 0,023 oraz wytrzymałościowe na ściskanie

Izolacje w sektorze rolniczym – kompleksowe wsparcie naszych ekspertów

Wykonanie odpowiedniej izolacji zaczyna się na etapie badania potrzeb i przeliczeniu odpowiednich parametrów tak aby uzyskać jak najlepszy efekt który będzie służył rolnikowi czy sadownikowi na wiele lat. W tym pomogą odpowiednio wyszkolone osoby w naszej firmie przekazując rzetelną i uczciwą informację inwestorowi o możliwościach i najlepszych rozwiązaniach technicznych. Inwestor zlecając nam zadanie musi mieć przekonanie że dokonał właściwego wyboru wykonawcy. To przekonanie ma nie tylko być chwilową satysfakcją ale przez lata użytkowania budynku przypominać inwestorowi że zainwestował dobrze swoje środki finansowe, które mu służą wiele lat.

Przez wszystkie lata działalności firmy Izolacje Pluimers nasze podejście do inwestora pozostaje na tym samym niezmiennym poziomie co potwierdza się w naszych ponownych realizacjach dla tych samych inwestorów sektora rolniczego i innych sektorów przez wiele lat.

Piana PUR w sektorze rolniczym

Zastosowanie piany PUR przede wszystkim zamknięto-komórkowej  w sektorze rolniczym jest  zjawiskiem powszechnym ale do pełnej satysfakcji potrzeba czynników ludzkich w postaci doskonale przeszkolonych wykonawców z długim doświadczeniem oraz najwyższej klasy sprzętu. Nasza firma dzięki ciągłemu rozwojowi przez ponad 30 lat posiada te trzy elementy.   Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych, rolników, sadowników, firmy z sektora rolniczego , doradców oraz wszystkich którzy cenią sobie profesjonalne wykonanie od a-z ocieplenia pianą pur.

FAQ

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapytaj poprzez stronę o bezpłatne doradztwo wypełniając formularz. Każdy budynek jest inny, a więc ocieplamy na “miarę”. Dlatego tak ważna jest najpierw rozmowa z doradcą. Możesz też zawsze zadzwonić na podany numer w zakładce kontakt

Zaplanujemy wizytę na inwestycji

Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Państwem i zapyta o niezobowiązującą rozmowę wraz z pomiarami na inwestycji.

Nasz specjalista / doradca przyjedzie w dogodnym terminie

Doradca przyjeżdża do Państwa na inwestycję aby sprawdzić czy Państwa obiekt uda się ocieplić, zaproponuje odpowiedni materiał, dokona odpowiednich pomiarów i przedstawi ofertę.

Państwa obiekt zostanie ocieplony

Po zaakceptowaniu oferty, przyjedzie wykwalifikowana ekipa monterów aby ocieplić Państwa obiekt. Od teraz możecie cieszyć się z oszczędności energii i otrzymacie 10 lat pisemnej gwrancji na usługę !

Pomoc w uzyskaniu dotacji

Po wykonaniu prac wypełniamy z Państwem protokół który posłuży do otrzymania dotacji z programu czyste powietrze. Zapytaj nas również o premię termomodernizacyjną!

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo