Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze
Pluimers Isolatie

Pluimers Izolacje

Afbeelding medewerker
Rozmowa z doradcą

Pluimers Izolacje – o nas

Firma Pluimers działa na rynku w Polsce od 1994 r. Od przeszło 25  lat w Polsce zajmujemy się izolacjami termicznymi metodą natryskową piana pur oraz granulatami wełny. Docieplenia pianą pur oraz granulatami wełny realizują nasze motto iż „najlepsza izolacja to izolacja bezspoinowa”.

Wykonujemy usługi izolacji pianą PUR zamkniętokomórkową oraz pianą pur otwartokomórkową. Nasze bezspoinowe izolacje piankowe wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi (Lambda ƛ=0,021 / Lambda ƛd=0,026) dla piany zamkniętokomórkowej oraz (Lambda ƛ=0,035/ Lambda ƛd=0,037) dla piany otwartokomórkowej. Ponadto izolacje cechują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną na ściskanie i rozciąganie.

Od 15 lat specjalizujemy się również w izolacjach nadmuchiwania i nasypywania specjalistycznego granulatu wełny szklanej , Knauf Insulation Supafil® cavity Wall do izolacji murów szczelinowych, Supafil® Loft do docieplenia stropu czy dachu nieużytkowego oraz  Supafil® Timberframe do izolacji połaci dachowyc czy docieplenia skosów w budynkach użytkowych.

Izolacja termiczna wykonywana jest za pomocą specjalistycznych samochodów wytwórni wyposażonych w sprzęt najwyższej jakości. Nasze izolacje posiadają odpowiednie certyfikaty.

Wykonujemy izolacje piana pur i granulatem wełny w sektorach:
–  mieszkaniowym,
– rolniczym,
– przemysłowym,
– stoczniowym,
– sportowym,
– sakralnym

Trudnimy się dociepleniami nowych obiektów jak i istniejących budynków.

Jakie budynki docieplamy?

Nasi partnerzy