Blisko
Izolacje Pluimers
  • Działamy od ponad 25 lat na rynku polskim
  • Wykonaliśmy w Polsce ponad 1.000.000 m2 izolacji pianą PUR
  • Mamy tysiące zadowolonych klientów
  • Posiadamy bardzo doświadczone ekipy wykonawcze

Firma Izolacje Pluimers została założona w 1994 roku. Od ponad  20  lat w Polsce zajmujemy się izolacjami termicznymi metodą natryskową.

Jesteśmy liderem rynku w izolacjach pianą PUR zamkniętokomórkową oraz otwartokomórkową. Nasze bezspoinowe izolacje piankowe wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi (Lambda ƛ=0,021 / Lambda ƛd=0,026) dla piany zamkniętokomórkowej oraz (Lambda ƛ=0,035/ Lambda ƛd=0,037) dla piany otwartokomórkowej. Ponadto izolacje cechują się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną na ściskanie i rozciąganie. Od 10 lat specjalizujemy się również w izolacjach nadmuchiwania i nasypywania granulatu wełny szklanej , Knauf Supafil cavity wall, Supafil Loft, czy Supafil Timberframe.

Izolacja termiczna wykonywana jest za pomocą specjalistycznych samochodów wytwórni wyposażonych w sprzęt najwyższej jakości. Nasze izolacje posiadają odpowiednie certyfikaty. Wykonujemy izolacje termiczne natryskowe  w sektorach, mieszkaniowym, rolniczym, przemysłowym, stoczniowym, sportowym, sakralnym. Trudnimy się ociepleniami nowych obiektów jak i istniejących budynków.

Nasi partnerzy