Izolacja przechowalni w sadownictwie

Izolacja przechowalni jest jednym z najważniejszych elementów w przechowalnictwie. Firma Pluimers od 26 lat specjalizuje się w profesjonalnym izolowaniu budynków przechowalniczych. Razem z sadownikami i rolnikami współpracujemy nad najlepszymi osiągami w przechowywaniu owoców lub warzyw. Jednym z najczęstszych wyborów sadowników jest izolacja przechowalni pianką pur. Wydawałoby się iż temat jest prosty bo przecież pianka to pianka. Niestety tak nie jest! Wiedzę jaką posiedliśmy o izolowaniu budynków przechowalniczych przez ponad 25 lat pozwala naszej firmie na odpowiednie dobranie grubości do potrzeb indywidualnych klientów i doradztwo w zakresie przygotowania budynku. Wiemy doskonale jakie parametry powinny zostać spełnione aby plony przechowały się doskonale przez długie miesiące a sadownik czy rolnik nie miał problemu z ich późniejszą sprzedażą.

Izolacje Pluimers to firma z ponad 25 lat doświadczeniem w izolacji chłodni. Mamy tysiące zrealizowanych inwestycji u sadowników i rolników i klientów indywidualnych. Możemy śmiało powiedzieć, iż chłodnie, w których nasza firma wykonywała izolację ponad 20 lat temu nadal funkcjonują i trzymają szczelność i mają się bardzo dobrze!

Izolacja przechowalni – zalety sztywnej piany pur zamknięto-komórkowej Baymer®Spray
– najlepsza możliwa szczelność komory
– gazoszczelność od 3 cm grubości
– łatwa i szybka w naprawie przy ewentualnym zawadzeniu skrzynio-paletą
– trwałość
– bardzo wytrzymała na ściskanie
– pozwala na oszczędzanie energii ( załączanie się agregatu )
– tworzy jednolitą strukturę
– brak rozszczelnień gdyż brak łączeń (oszczędność czasu i stresu z tym zjawiskiem związanych)

Powracający do nas przez wszystkie te lata klienci są najważniejszą i najlepszą rekomendacją a izolacja przechowalni pianą pur, jest idealną metodą izolacji tego typu budynków

Chcesz wykonać izolację przechowalni ? Skontaktuj się z nami:
Tel.: 795 588 944 | info@pluimers.pl | www.pluimers.pl

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo