Izolacja z piany pur zamknięto-komórkowej rozwiąże problem i dodatkowo ociepli !

Niejednokrotnie skraplanie pod blachą i kapanie na posadzkę, na której znajdują się również wartościowe rzeczy, może być przyczyną uszkodzeń, zawilgoceń, czy prowadzić do korozji. Skraplanie pod blachę może również być przyczyną frustracji właścicieli takich budynków.

 

Nie martw się ! Można wyeliminować skraplanie pod blachą !

Idealnym rozwiązaniem stosowanym na skraplanie pod blachą od wielu lat jest natrysk piany PUR bezpośrednio pod blachę. Oprócz efektu ocieplenia budynku mamy brak skraplania pod blachą. W zależności od profilu blachy ( wysokości trapezu ) możemy zaaplikować grubość piany od 2 cm co już daje pożądany efekt.

Jeżeli skraplanie pod blachą jest dla Państwa problemem warto skontaktować się w tej kwestii z profesjonalną firmą natryskową wykonującą tego typu usługi. Jako firma Pluimers Izolacje mamy długie doświadczenie w tym temacie. Po wykonaniu izolacji z piany pur zamknięto-komórkowej będziemy mieć pewność szczelności i bez mostkowej struktury która zapewni nam na wiele lat pożądany efekt. Dodatkowo sztywna mocna piana PUR zamknięto-komórkowa usztywni konstrukcję dachu !

„Uwaga nie polecamy do tego typu izolacji piany otwarto-komórkowej”

Piana otwarto-komórkowa sprawdza się w innych sytuacjach izolacyjnych np. wygłuszające na stropach. Otwarta struktura komórek sugeruje iż nie jest ona odporna na wilgoć !

Izolacje Pluimers są do Państwa dyspozycji od bezpłatnego doradztwa po wykonanie.

Bezpłatne doradztwo?

Nasi doradcy wykonają bezpłatne pomiary i kosztorys

Tak poproszę o bezpłatne doradztwo